Vyberte si vysokokvalitné čistiace prostriedky HG

Čistiace prostriedky HG – všestranné čistenie do domácností

Čistiace prostriedky HG sú zárukou kvality, spoľahlivosti a vysokého čistiaceho efektu. Pomôžu vám zbaviť sa aj výrazných nečistôt či zažranej špiny. Čistiace prostriedky HG so všestranným využitím v domácnostiach, ako napríklad čistiace prostriedky HG do kuchyne, do kúpeľne, na toaletu, na okná, na podlahu či na nábytok, ako aj ekologické čistiace prostriedky HG vám pomôžu udržať interiér i exteriér vášho bývania v hygienickej čistote.

Čistiace prostriedky HG sú celosvetovo známe ako čistiace prostriedky s vysokým účinkom. Nečistoty, špinu či usadenia odstraňujú rýchlo a efektívne vďaka svojmu jedinečnému zloženiu a konzistencii roztokov, pien či gélových čističov. Čistiace prostriedky HG vás jednoducho nesklamú, či už pri dennom použití, alebo pri ich zapojení do čistenia obzvlášť znečistených povrchov a materiálov.

Čistiace prostriedky HG
čistiace prostriedky na čistenie oblečenia

Čistiace prostriedky HG – kde všade ich môžete využiť?

Čistiace prostriedky HG môžete využiť na klasické čistenie v domácnostiach i v rôznych pracovných odvetviach. Zakúpiť si ich môžete jednotlivo v malom množstve i hromadne vo väčších baleniach. Hravo si poradia i s čistením oblečenia, ako napríklad od mastnoty, farieb či olejov a vazelín.

Nakoľko sme predajcom farieb – interiérových farieb, exteriérových farieb, priemyselných farieb či farieb na drevofasádnych farieb, v našej ponuke nájdete i čistiace prostriedky HG určené na čistenie oblečenia či textílií, ktoré sa pri maľovaní a práci s farbami neraz umažú. Čistiace prostriedky HG vám ponúkame na bavlnené, ľanové a vlnené textílie i na zmiešané tkaniny a samozrejmosťou sú i odfarbovače na omylom zafarbené biele oblečenie.

Ako postupovať pri čistení s čistiacimi prostriedkami HG

čistiacimi prostriedkami HG je potrebné vykonávať čistenia podľa návodu na použitie, ktorý nájdete na každom obale čistiacich prostriedkov HG. Nájdete na ňom dávkovanie i spôsob použitia a čas, ktorý je potrebný nechať vybrané čističe pôsobiť – ako napríklad odfarbovače, odstraňovače škvŕn či hĺbkové čističe HG.

S výberom čistiacich prostriedkov HG podľa vašich potrieb vám radi poradíme cez email, telefón alebo v našej predajni farby laky Lučenec. Či už hľadáte čistiace prostriedky do domácností, na pracoviská či do iných súkromných alebo verejných zariadení a prevádzok – čistiace prostriedky HG sú tým správnym riešením. Neváhajte nás kontaktovať, náš zákaznícky servis je tu vždy pre vás.

HG čistič skla a zrkadiel