Zamilujte si interiérové farby rôznych odtieňov

Interiérové farby, ktoré premenia každý interiér na jedinečný

Interiérové farby pre vás máme v mnohých odtieňoch. Už dávno neplatí, že interiéry by mali byť vymaľované len jedným farebným odtieňom. Trendy interiérového dizajnu sa pravidelne menia a tomuto trendu sme prispôsobili i ponuku interiérových farieb. Na výber máte zo širokej palety odtieňov – od základných, cez farebné odtiene miešané na mieru, až po jedinečné novinky.

Spoľahnúť sa môžete na vysokú kvalitu, ktorú garantujeme na všetky u nás zakúpené interiérové farby. Farby sa ľahko nanášajú, nie sú ani príliš riedke ani príliš husté a ich náter na steny v interiéroch zvládnete či už svojpomocne – valčekom a maliarskym štetcom alebo za pomoci profesionálnych maliarov. Interiérové farby, podobne ako aj exteriérové farby, priemyselné farby či polyuretánové farby, sú rýchloschnúce a svoj vzhľad a sýtosť si udržia veľmi dlho.

Interiérové farby
vysokokvalitná fasádna farba

Ako si správne vybrať interiérové farby?

Neviete ako si vybrať vhodné interiérové farby či podľa čoho zvoliť vhodný odtieň? Nuž, pri výbere interiérových farieb sa kreativite medze nekladú. Najlepším riešením je siahnuť po farebnom odtieni, ktorý sa najviac páči vám a bude vám vyhovovať po každej stránke. Samozrejme, interiérové farby by mali ladiť s dizajnom celého interiéru.

Pokiaľ zariaďujete nové bývanie – interiérové farby si môžete zvoliť bez obmedzení, nakoľko nábytok či doplnky do interiéru dokážete k nemu ľahko zladiť. O niečo náročnejší môže byť výber interiérových farieb pri prerábkach – tu si treba dať pozor, aby vybrané odtiene ladili s nábytkom, podlahou či doplnkami, ktoré už v interiéri máte. S výberom interiérových farieb vám, samozrejme, radi poradíme cez email, telefón alebo v našej predajni farby laky Lučenec.

Na čo nezabudnúť pred použitím interiérových farieb?

Pred použitím interiérových farieb v rôznych farebných odtieňoch nezabúdajte na správne očistenie povrchu stien, v prípade potreby jej odmastenie či zbavenie steny starších náterov, ktoré by mohli po čase spôsobiť lúpanie farby zo stien či vytvoriť rôzne vzduchové bubliny. Povrch steny by mal byť pred maľovaním interiérovými farbami rovnomerný a čistý, pričom netreba zabúdať ani na kvalitný podkladový náter bielou farbou.

Ochranný či podkladový náter bielou farbou je dôležitý preto, aby sa interiérové farby na stene dlhodobo udržali, ľahko k nej priľnuli a tiež, aby bol ich farebný odtieň jednotných na všetkých miestach. Nezabúdajte, že v našej ponuke nájdete i fasádne farby – stierky, ale aj farby na drevo, epoxidové farby, čistiace prostriedky HG a mnohé iné.

latexová farba na steny